Bu ben

 

2017 yılında kırk yaşını bir geçmişken kendimi bildim bileli kitap okuyorum. Okuduklarım, okuyacaklarımı beraberinde getirdi hep ve ben sonunda yaşadığım dünyaya kitapların kapaklarının ardından bakmaya başladım. Her türden nitelikli edebiyat eseri bana yaşamın değerini, biricikliğini ve hayatın mutlu bitecek iyi bir edebiyat eseri gibi yaşanabileceğini öğretti.

Hayatımı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni ve Pilates Eğitmeni olarak kazanıyorum. Her yaştan insanla spor, sağlık, beslenme ve sportif motivasyon alanlarında karşılıklı çalışıyor ve etkileşim içinde bulunuyorum. Sporcuların yazın ve sanat dünyasıyla ilgisi pek rastlanan bir durum değildir biliyorum. Edebiyat ve sanatı ruhum için, spor disiplinini ise vücudum ve sağlığım için bir yaşam standartı haline getirmeye çalışıyorum. Bunu yaparken bende birikenleri, yazarak anlatacağım bu platformda bana katılırsanız sevinirim.

Tabi ki yalnız değilim. 13 yaşında Arwen isimli bir kızım ve 3 yaşında Şan isimli bir oğlum var. Ve tabi sadece bu blog değil, bütün yaşantımın en büyük motivasyon kaynağı sevgili eşim Şemsinur ile biz bir takımız. Onlarla da tanışacaksınız.

Haydi başlayalım…

 

“Bu ben” için 2 yanıt

  1. “Hayatımı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni ve Pilates Eğitmeni olarak kazanıyorum…” yazılarınızı genelinde anlatım bozukluklarına sıkça rastlanıyor. Bir örneğini paylaşıyorum.
    imlanız çok kötü.kullanılan ve yahut gerekli yerlerde kullanılmayan , noktalama işaretleri ve bağlaçlar , iyi niyetle başladığınız yazılarınızın anlaşılırlık tarafını ciddi zedeliyor. tasarım ve içerik gerçekten iyi.başarılar.

    1. İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi niyetle yapmış olduğunuz hatırlatmalar benim için çok önemli. Okurken gözümü ve kulağımı tırmalayan daha birkaç yer var o yazının içinde. Bir blog sayfasına sahip olmanın heyecanı ve acelesi içinde, yazarken gözümden kaçan ve sonra dokunmaya hem zamanımın hem de gönlümün olmadığı bir yazı. Uyarınız için tekrar teşekkürler ve lütfen takip etmeye devam edin. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir